Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.
I agree
Info:  The lot is closed. You can no longer place bids.
Info:  Bidding is only possible if you are registered for the auction. Click here to register.

nr: 1017 /  1989 Porsche 911 Carrera 3.2 Cabrio 3761 KM

De Porsche 911 G-modellen werden vanaf 1974 tot 1989 gebouwd en waren in verschillende uitvoeringen te verkrijgen. Na twintig jaar productie van de 911 werd in 1984 verwacht dat Porsche met een volledig nieuw model zou komen om de eerste 911 serie te vervangen. Maar met de lancering van de Carrera 3.2 werd duidelijk dat Porsche nog niet klaar was met de eerste serie. Vanaf 1984 tot 1989 werd de Carrera 3.2 geproduceerd die de opvolger was van de eveneens zeer succesvolle 911 SC.

De 911 Carrera 3.2 is de laatste uitvoering uit de originele 911 serie en werd uitgevoerd met een nieuwe hoger geplaatste 3164 cc 6 cilinder motor. Door deze nieuwe motor met een eveneens nieuw inlaatspruitstuk, uitlaatsysteem en krukas (uit de 3.3 liter motor) beschikte de auto over een vermogen van 231 pk. Hiermee accelereerde de auto van 0-100 km/h in 6.1 seconden en lag de topsnelheid op 242 km/h.

In 1987 werd de Carrera voorzien van een nieuwe vijfgang versnellingsbak van GETRAG (modelnr. G50) die beschikte over een hydraulische koppeling. Deze zelfde versnellingsbak werd ook in de laatste modellen Porsche 930 uit 1989 geleverd. Om vlot tot stilstand te komen werden grotere remschijven geplaatst die ervoor zorgden dat de warmte effectiever werd afgevoerd.

In totaal zijn er 19.987 cabriolet versies van de 911 Carrera 3.2 serie gebouwd.

Een unieke Porsche 911 Carrera 3.2 cabrio, rechtstreeks van 1e eigenaar afkomstig origineel NL geleverde auto door Porsche Hoogenboom in Rotterdam. Deze Porsche 911 heeft origineel slechts 3761 km gelopen en is van binnen en buiten in absolute nieuwstaat, eerste lak geen enkele beschadiging. We hebben deze Porsche 18 oktober 2017 bij Porsche Eindhoven laten controleren en de rapporten daarvan treft u aan bij de foto's van deze auto.  Deze Porsche heeft bewust nog geen onderhoudsbeurt gehad, zodat alles nog in dezelfde staat is als de auto uitgeleverd is door Porsche Hoogenboom. Een Porsche in deze staat is maar eenmalig te koop, deze auto is niet te vergelijken met een gerestaureerde auto. Wanneer je de motor start van deze Porsche hoort de kenner direct dat je hier te maken hebt met een motor die nog geen enkele slijtage heeft. Deze Porsche is uitgevoerd met Fuchs LM velgen, een origineel sportstuur en een 911 Turbo achtervleugel.

General
Year of manufacture: 21-02-1989
Read hours: 3761
Serial number: WPOZZZ91ZKS150658
Margin: Yes
Motor
Fuel: Petrol
Power (hp): 353 kw
Engine displacement (cc): 3164 cc
Information
Country of registration: Nederland

Lot data

...
17 nov 2017 09:30
17 nov 2017 16:48

€ 180.000,00
12.100%
Yes
12